Szukaj

Gdy w sypialni powiało nudą

Jesteście ze sobą już parę lat…. poziom temperatury w łóżku już niestety trochę opadł. Niestety na taki stan rzeczy wpływ ma kilka czynników, a liczne obowiązki na pewno nie ułatwiają podkręcenia atmosfery w sypialni.Jak zatem poradzić sobie z nudą jaka pojawiła się w sypialni?

Podziel się
Kobieta i mężczyzna
Jest na to kilka sposobów. Na dobry początek razem ze swoją partnerką ustalcie jeden dzień w tygodniu, który będzie tylko dla was.  Może to być początek lub koniec tygodnia. Zróbcie wszystko by bez względu na okoliczności ten wasz wspólny wieczór nie został wypchnięty na dalszy plan. Już samo  oczekiwanie może okazać się bardzo ekscytujące.


Świadomość, że macie wieczór tylko dla siebie mocno wzmocni waszą więź i na nowo pozwoli cieszyć się z chwil jakie razem spędzicie. W taki wieczór jeżeli jesteście szczęśliwymi rodzicami możecie postarać się wysłać własne pociechy do dziadków lub zaprzyjaźnionej cioci. Ponadto możesz urozmaicić własne pożycie poprzez zmianę otoczenia. Wspólna kąpiel zamiast wspólnego dobrze znanego łóżka zmieni stagnację, która nastała. Poza tym ciepła woda działa relaksująco i odprężająco.


Więc wylegiwanie się w wannie przez 20 minut nie dość, że pozwoli Wam się poprzytulać to jeszcze odpręży po całym dniu.Oczywiście gdy nie macie wanny możecie skorzystać ze wspólnego prysznica, mycie pleców czy innych części ciała to doskonała zabawa!Na rynku dostępne są także gry erotyczne, jakie mogą odmienić waszą sypialnie. To dobra zabawa, a także sposób na to jak nauczyć się na nowo mapy ciała własnego ukochanego. Gra erotyczna pozwoli Wam poczuć się jak na początku swojego związku.


Kolejnym z pomysłów, który odświeży sypialnie jest kolacja. Może to jeden z najprostszych sposobów ale na pewno bardzo skuteczny. Cóż bowiem nie wpływa lepiej na związek aniżeli smaczne jedzenie. Poszukaj ciekawych przepisów i ugotuj dla swojego ukochanego/ ukochanej coś pysznego. Kto powiedział, że kolacja musi być jedzona w ubraniu. Możecie zostać tylko w skarpetkach by nie marzły wam stopy. A widok nagiego partnera już sam będzie wzbudzał napięcie erotyczne między Wami. Wystarczy trochę wyobraźni by móc urozmaicić życie erotyczne w waszej sypialni. Czasami najprostsze pomysły i rozwiązania są najlepsze i przynoszą najwięcej przyjemności. Wystarczy trochę chęci i adoracji bliskiej Ci osoby!