Szukaj

Seks oralny - cunnilingus

Seks oralny zawsze budził wiele kontrowersji. Otwarcie prawie każdy z nas wstydzi się o nim mówić, a prawda jest taka że zarówno mężczyźni jak i kobiety uwielbiają poddawać się tej pieszczocie. Wiele par właśnie od seksu oralnego zaczyna swoją grę wstępną w łóżku by dopiero po nich przejść do penetracji. Jak zatem jest z seksem oralnym?

Podziel się
Erotyka
Jedną z niewątpliwych zalet seksu oralnego jest fakt, że pozwala on nie tylko zaznawać ogromnej przyjemności ale również obdarzać nią partnera. Kobiety, które z natury są bardziej skłonne do osiągania orgazmu poprzez stymulacje łechtaczki seks oralny gwarantuje przeżycie orgazmu poprzez takie zbliżenie. Poza tym mogą być doskonałym wstępem do penetracji. Wilgotny i miękki język partnera potrafi z wielką czułością pieścić delikatne okolice łechtaczki.

Panom którzy zmagają się z przedwczesnym wytryskiem zauważają, że stymulacja oralna pozwala im na większą kontrolę wytrysku, a tym samym powodują że dłużej mogą sprawiać przyjemność partnerce.

Kobiety reagują inaczej na podniecenie niż mężczyźni ale także każda z pan inaczej odczuwa pobudzanie łechtaczki. Dlatego pary same powinny wypracować sobie technikę stymulacji łechtaczki, tak by zobaczyć co przynosi największą przyjemność. Warto by panowie nie zapominali o jednej rzeczy, że stymulacja tego narządu płciowego wymaga delikatności. Wiele pań narzeka, że partner zaczyna ją pobudzać nim łechtaczka osiągnie odpowiedni poziom podniecenia tym samym sprawiając im ból lub irytacje.

Kiedy kobieta jest podniecona, łechtaczka nieco zwiększa swoje rozmiary, aby intensywnie pobudzić kobietę najlepiej zmieniać intensywność ruchów języka, tak by jednostajny nacisk nie stał się zbyt denerwujący.

Obserwując reakcje partnerki na pieszczoty można dowiedzieć się czy to jak ją pieścisz sprawia jej przyjemność czy też pragnie ona byście przeszli do innych form gry seksualnej. Musisz wiedzieć, ze seks oralny wykonywany kobiecie sprawia, że ma ona możliwość przeżyć wielokrotny orgazm dlatego możliwe, że nie będzie ona chciała zaznać innej formy seksualnej pieszczoty, tylko skupić się właśnie na tej formie seksu.