Szukaj

Nierówne piersi

Kobiece piersi to obsesja nie tylko mężczyzn ale również i kobiet. Każda z pan bowiem pragnie mieć piękny i jędrny biust. Niestety nie wszystkie są szczęśliwymi posiadaczkami pełnych i idealnych piersi. Czasem zdarza się, że piersi są nie równe i nie ma w tym nic złego po warunkiem, że różnica nie jest naprawdę duża.

Podziel się
Kobieta
Wiele pań ma jedną pierś większą od drugiej i nie musi to być powodem do niepokoju pod warunkiem, że jedna pierś nie staje się większa za sprawą rosnącego w niej guza. Gdy tak jest problemem nie jest pierś lecz rosnący w niej guz. Jeżeli zauważysz, że rozbieżność w wzroście piersi jest duża skonsultuj się z lekarzem by sprawdził On czy nie jest to wynikiem cysty lub włókniaka.

W bardzo nie licznych przypadkach różnica w wielkości piersi jest naprawdę duża – zdarza się że jedna pierś jest ledwo widoczna, podczas gdy druga ma rozmiar pełnego B. Ten stan dla kobiety jest na pewno bardzo stresujący i nieprzyjemny. W tej sytuacji z pomocą może nam przyjść chirurgia plastyczna, która skoryguje różnice.

Oczywiście nie wszystkie panie stać na operacyjną korektę biustu ale nie ma powodu by się załamywać, gdyż z pomocą przyjdzie nam odpowiednio dobrany biustonosz lub właściwie dobrane wkładki. Możemy skierować się do sklepu, gdzie usługi oferuje profesjonalna bra-fiting. Doradzi nam jaki biustonosz jest idealny dla Ciebie.  Warto też pamiętać, że nie tylko biust jest ozdoba kobiety i na pewno nie przemawia on o jej wartości.

Jeżeli jesteś dziewczyną w wieku dojrzewania nie przejmuj się kształtem swoich piersi, gdyż mają one być prawo nie równe do momentu az nie osiągniesz pełnej dojrzałości płciowej.